Pielęgnacja dłoni

Zadbane i ładnie wyglądające dłonie są bez wątpienie wizytówką każdego z Nas. Dłonie narażone są jednak na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz, słońce i detergenty. Skóra dłoni pozbawiona jest gruczołów łojowych, ma bardzo cienką tkankę tłuszczową, co przyczynia się do szybkiego jej starzenia. Dlatego powinny być traktowane ze szczególną troską.

  • Manicure biologiczny – polega na usunięciu skórek przy użyciu specjalnych preparatów zmiękczających, opiłowaniu paznokci nadając im odpowiedni kształt. Zabieg można zakończyć pomalowaniem płytki paznokcia, lub nałożeniem odżywki.
  • Manicure tradycyjny – – polega na nadaniu kształtu paznokciom, wykonywany przy użyciu cążek. Zabieg jest w pełni bezpieczny, gdyż narzędzia używane w czasie zabiegu podawane są wcześniej sterylizacji w wysokiej temperaturze w autoklawie medycznym. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci.
  • Manicure japoński – tzw. P. Shine, to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk i głęboko odżywia; wykonywany przy użyciu specjalnej pasty i pudru, bogatej w witaminie A, E, H, prowitaminy B5, pyłek pszczeli, keratynę i krzemionkę z Morza Japońskiego; zalecany do paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
  • Zabieg SPA z parafiną – – zabieg manicure połączony z peelingiem do dłoni, następnie masaż z użyciem kremu odżywczego, położenie maski zawierającej substancje aktywne, zakończony kąpielą parafinową. Po zabiegu dłonie są wygładzone, nawilżone i intensywnie odżywione.
  • Zabieg rozjaśniająco-nawilżający – – dla dłoni suchych z przebarwieniami i wymagających regeneracji. Rozpoczynamy nałożeniem kwasu felurowego, który ma właściwości rozjaśniające, minimalizujące przebarwienia i 5% kwasu mlekowego. Po Eksfoliacji dłonie poddajemy kąpieli parafinowej.
  • Zabieg regenerujący z zastosowaniem fal radiowych – przy użyciu urządzenia FOCUS RF. Przeznaczony dla dłoni przesuszonych i z oznakami starzenia.
  • Mikrodermabrazja dłoni – zabieg rozjaśnia skórę, likwiduje przebarwienia, przeznaczony do dłoni wymagających, wygładzenia i nadmiernie łuszczących się. W wyniku usunięcia zrogowaciałego naskórka dłonie stają się gładkie i pozbawione szorstkości.