Profesjonalne zabiegi na szyję i dekolt!

Wszystkie panie marzą o delikatnej i gładkiej niczym jedwab skórze twarzy, szyi oraz dekoltu. Dzięki temu czują się znacznie młodsze, atrakcyjniejsze, a do tego wyglądają witalnie, zdrowo i kobieco. W związku z tym, ostatnimi czasy zabiegi odmładzające oraz wygładzające cieszą się niesamowitą popularnością i coraz częściej są polecane w gabinetach urody. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek dotyczących tego rodzaju zabiegów oraz porad, który zabieg wybrać.

Na początek polecałabym wykonanie zabiegu za pomocą fal ultrafioletowych, ponieważ jest to zabieg w pełni bezinwazyjny oraz bezbolesny. Polega on na tym, że w trakcie zabiegu cząsteczki skóry zaczynając drgać i w ten sposób wytwarzają ciepło. W ten oto sposób składniki odżywcze głębiej wnikają w warstwy skóry, natomiast skóra o wiele łatwiej absorbuje substancje odżywcze, które są zawarte w kosmetykach. Po takim zabiegu skóra dekoltu, szyi oraz twarzy będzie bardziej nawilżona i jędrna, a zmarszczki nie będą bardzo widoczne.

Kolejny zabieg, o którym warto pomyśleć to peeling kawitacyjny, którego celem jest regeneracja, pielęgnacja oraz głębokie odżywienie skóry. Specyfiką tego rodzaju metody jest to, że zabieg przeprowadza się za pomocą ultradźwięków. Jest to zabieg, którego dokonuje się przed wszelkimi zabiegami, ponieważ ma on silne działanie bakteriobójcze. Jest to podstawowy zabieg oczyszczający, który stosuje się w gabinetach urody.

Interesującą alternatywą jest także mezoterapia tradycyjna, która polega na tym, że za pomocą igły wprowadza się odpowiedni preparat w głębsze warstwy skóry. Minusem tej metody jest to, że w trakcie zabiegu można doznać uczucie szczypania lub kłucia, a po zabiegu mogą wystąpić siniaki lub opuchnięcia.

Dla osób, które są słabo odporne na ból poleca się mezoterapię bezigłową, która jest bezbolesna i polega na wprowadzeniu czynnych substancji poprzez użycie pola elektrycznego lub fal ultradźwiękowych. Po takim zabiegu nasza skóra staje się o wiele bardziej gładka i elastyczna. Oprócz tego będzie odpowiednio nawilżona i odżywiona, a my będziemy czuć się o wiele młodziej i atrakcyjniej niż do tej pory.

 

Kategorie: Ciało,