Pielęgnacja twarzy

 • Manualne oczyszczenie twarzy
 • Peeling kawitacyjny
  powoduje skuteczne złuszczanie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Takie przygotowanie skóry daje możliwość lepszej penetracji kosmetyków w głąb skóry. Rezultatem oczyszczania jest widocznie wygładzona i zdezynfekowana skóra, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi.

Efekty po zabiegu:
+ złuszczenie zewnętrznej warstwy rogowej
+ usunięcie łoju i zanieczyszczeń skórnych
+ przyspieszenie odnowy komórkowej
+ głębokie nawilżenie
+ niszczenie bakterii i drobnoustrojów wywołujących trądzik

Przeciwwskazania:
– rozrusznik serca
– implanty w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi
– nowotwory skóry
– nadczynność oraz niedoczynność tarczycy
– zakrzepowe zapalenie żył
– stany gorączkowe
– zakażenia grzybicze skóry

 • Mikrodermabrazja diamentowa
  zabieg mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do tworzenia się nowych komórek. Do zabiegu wykorzystuje się głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Intensywność zabiegu jest dobierana indywidualnie dla pacjenta, w szczególności polecany jest dla osób o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, ponieważ nie powoduje żadnych podrażnień. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny, nieinwazyjny, nie powoduje uczuleń. Po zabiegu mikrodermabrazji skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach.

Efekty po zabiegu:
+ poprawa kolorytu skóry
+ złuszczenie zewnętrznej warstwy rogowej
+ redukcja rozszerzonych porów
+ redukcja przebarwień
+ zmniejszenie wydzielania sebum
+ regeneracja i rewitalizacja skóry

Wskazania:
– trądzik pospolity
– blizny potrądzikowe
– łojotok skóry
– rozszerzone pory
– zaskórniki, prosaki
– blizny
– przebarwienia i odbarwienia
– szorstki, zrogowaciały naskórek
– wiotkość skóry

Przeciwwskazania:
 – stany zapalne skóry
– trądzik różowaty, trądzik w stanie zapalnym
– łuszczyca, bliznowce
– płytko unaczyniona skóra
– zakażenia grzybicze skóry
– nowotwory skóry, włókniaki
– naczyniaki jamiste
– terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem
– zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy

 • Oksybrazja
  mikrodermabrazja tlenowa – peeling wodno-tlenowy – zabieg złuszczający wykonywany metodą bezdotykową za pomocą roztworu soli fizjologicznej i tlenu. Zabieg bezinwazyjny, nie wywołuje podrażnień. Oskybrazję wykonujemy na twarz i ciało, jak również na owłosioną skórę głowy. Można wykonywać przy stanach zapalenia skóry, u osób o skórze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Tlen, który wydobywa się podczas zabiegu działa bakteriobójczo, przyspiesza gojenie. Zabieg przyjemny, odświeżający, idealny na upalne dni.

Efekty po zabiegu:
+ redukcja cellulitu i rozstępów (zimny masaż hydrodynamiczny)
+likwidacja stanów zapalnych skóry
+ eliminacja bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku pospolitego
+ wspomaganie leczenia trądziku różowatego
+ redukcja zmarszczek, bruzd
+ redukcja blizn potrądzikowych oraz przebarwień
+ peeling płytki i głęboki
+ wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych
+ likwiduje łuszczenia się skóry
+ nawilżenie, wygładzanie skóry
+ zwiększenie efektywność stosowania kosmetyków – może być używany do oczyszczania i dezynfekcji skóry przed każdym zabiegiem

 • Peeling chemiczny
  eksfoliacia kwasami AHA i BHA, jest to zabieg wszelkich wierzchnich zrogowaciałych warstw naskórka przez zastosowanie odpowiedniego kwasu. W zależności jakiego peelingu użyjemy, działa on na trądzik, nadmierne produkowanie łoju, rozszrzerzone pory, przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne, oraz silnie odmładzająco. Po zabiegu uzyskujemy efekt rozjaśnienia przebarwień i rewitalizacji.

 • Mezoterapia bezigłowa
  najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam oraz spłycanie zmarszczek. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mamy ich do wyboru ok 20. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu.

Przeciwwskazania:
– ciąża
– metalowe elementy w ciele
– choroby serca
– rozrusznik serca
– choroby żył
– epilepsja
– nadwrażliwość, stany zapalne skóry
– zakażenia grzybicze skóry
– nowotwory skóry

 • Mezoterapia mikroigłowa  ang.mikroneedling- M-pen[pro]  Mesoestetic
  urządzenie umożliwia automatyczne nakłuwanie skóry na określoną głębokość ( wykorzystuje jednorazowe kartridże z igłami ze stali nierdzewnej) tworzenie mikrokanalików w skórze oraz łatwiejszą aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej,przy minimalizacji uszkodzeń naskórka. Mezoterapia mikroigłowa za pomocą urządzenia m-pen przynosi rezultaty porównywalne z technikami iniekcyjnymi.

Efekty po zabiegu:
+ zagęszczenie skóry
+ spłycenie zmarszczek
+ poprawa mikrokrążenia
+ wygładzanie skóry (cellulit)
+ korekcja przebarwień
+ spowolnienie nadmiernego wypadania włosów

 • Mezoterapia igłowa
  zabieg stymulujący fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, zapewniając skórze jędrność i elastyczność. Efekt ten otrzymujemy przez płytkie ostrzykiwanie skóry koktajlem substancji odżywczych, w skład którego najczęściej wchodzą: kwas hialuronowy, witaminy i aminokwasy

 • Focus RF
  Lifting bez Skalpela –  zabiegi liftingujące wykonywane aparatem Focus RF+ przeznaczone są zarówno dla Pań, jak i dla Panów, którzy chcą zapewnić sobie młody, zdrowy i piękny wygląd. Nie wymagają przygotowań ze strony klienta. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć.

Efekty – twarz:
+ podniesienie owalu twarzy i podbródka
+ ujędrnienie struktury skóry
+ spłycenie głębokich zmarszczek
+ zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
odbudowa kolagenu
+ terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
+ zmniejszenie przebarwień
+ redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Efekty – ciało:
+ redukcja cellulitu
+ zmniejszenie tkanki tłuszczowej
+  ujędrnienie ciała
+  podniesienie pośladków
+  wysmuklenie talii
+  likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
+  odmłodzenie rąk i stóp