Najmodniejsze zabiegi medycyny estetycznej!

Ostatnimi czasy zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W obecnych czasach panuje kult piękna, w związku z tym każda z pań jest gotowa dołożyć wszelkich starań, aby wyglądać olśniewające. A gdzież najłatwiej się upiększyć, jak nie w salonie piękności? Poniżej znajdziecie kilka najpopularniejszych oraz najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej!

Botoks. Botoks to toksyna botulinowa, której zadaniem jest usuwanie zmarszczek poprzez blokowanie przewodnictwa mięśniowo-nerwowego. W ten sposób mięśnie twarzy są rozluźnione. Usuwa się w ten sposób zwykle zmarszczki znajdujące się niedaleko oczu oraz czoła.

Korekta ust – to zabieg, którego możemy dokonać poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego. Po takim zabiegu znikną z naszej twarzy zmarszczki wokół ust, a ich kształt oraz wielkość się poprawi, w sposób jednak na tyle delikatny, aby wciąż wyglądały naturalnie.

Mezoterapia – to kuracja, której celem jest zredukowanie zmarszczek, odmłodzenie cery oraz pobudzenie skóry do odnowy. Poprzez zastosowanie takiego zabiegu, nasza skóra staje się jędrna, elastyczna, odżywiona, a zmarszczki są wygładzone i niemal niewidoczne.

Nici liftingujące – są to nici, które poprawiają owal i wygląd twarzy oraz szyi, a oprócz tego podnoszą i ujędrniają policzki i brwi. Wprowadza się specjalnie nici hialuronowe lub polimlekowe pod skórę i wokół tych nici zaczyna się produkcja kolagenu.

Depilacja laserowa – to zabieg, który polega na napromieniowaniu skóry i usunięciu z niej przeszkadzających i zbędnych włosów. Jest to zbawienny zabieg, dla osób zabieganych, które w codziennym życiu nie mają czasu, aby pamiętać o codziennym goleniu. Depilacja sprawia, że skóra staj staje się gładka i przyjemna w dotyku.

Likwidacja rumienia – rumień to zmora nie tylko kobiet, ale często także i panów. Nie jest to jednak wyrok na całe życie, ponieważ można się go skutecznie pozbyć poprzez zamykanie naczynek krwionośnych za pomocą lasera, czy też specjalnej platformy. 

 

Kategorie: Medycyna estetyczna,