Pobudka!

Napisane przez wieczorkiem Lut 23, 2018 w temacie Dom

Pobudka!

Rano dzwoni budzik, jak co dzień o szóstej, a Ty jak zwykle włączasz drzemkę na pięć minut, potem kolejne pięć minut…i nagle jest 6.30. Każdy zna ten scenariusz. Jeśli do wyjścia mamy tylko kilka minut trzeba działać sprawnie. Pierwsze kroki kierujemy zwykle do łazienki. Jeśli nadal nie jesteśmy obudzeni, sprawę załatwi jasne lampy łazienkowe, nic tak nie budzi jak jasne światło.

Czas wstawać

Szybki prysznic, mycie zębów i można zacząć się golić albo robić makijaż. Obie czynności wymagają precyzji i wyraźnego odbicia twarzy w lustrze, a dobre oświetlenie łazienkowe znacznie je usprawni. Kilka wprawnych ruchów i jesteśmy niemal gotowi. Pozostaje się tylko ubrać wypić ulubiona kawę i możemy wychodzić z domu pewni swojego doskonałego wyglądu.

W zależności od naszych potrzeb, wielkości i kształtu pomieszczenia możemy zdecydować się na różne lampy do łazienki. Możemy wybrać oświetlenie sufitowe lub ścienne, zawieszane lub do zabudowy. Bez względu na to jakiego wyboru dokonamy, warto zamontować dodatkowe oświetlenie przy lustrze.

Jego liczne zalety docenią zarówno kobiety jak i mężczyźni

Dobra lampa łazienkowa zapewni komfort porannej toalety, a nawet pozwoli zredukować czas wykonywania codziennych porannych czynności, jak makijaż czy golenie. Ale to nie wszystko.

Rynek sprzętu oświetleniowego ze swoim szerokim asortymentem kształtów, wzorów i kolorów pozwoli nam na wypranie takiej lampy, która będzie idealnie pasować do naszej łazienki, by co rano cieszyć przed chwilą otwarte oczy.